Pouť děkanátu Jeseník 2018

06.08.2018 12:49
„Buďte živí …“
 
V sobotu 4. srpna 2018 jsme se zúčastnili pouti děkanátu Jeseník ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jeseníku. Začátek setkání byl v 16:00 hodin. Pod vedením otce děkana P. Mgr. Stanislava Kotláře a trvalého jáhna z České Vsi Josefa Liberdy, se přítomní pomodlili slavný růženec. V 16:30 hodin vystavil Nejsvětější svátost oltářní P. Mgr. Jiří Filipec. Adorace byla prokládána kytarovými písněmi převážně z Taizé.
„Buďte živí …“
 
V sobotu 4. srpna 2018 jsme se zúčastnili pouti děkanátu Jeseník ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jeseníku. Začátek setkání byl v 16:00 hodin. Pod vedením otce děkana P. Mgr. Stanislava Kotláře a trvalého jáhna z České Vsi Josefa Liberdy, se přítomní pomodlili slavný růženec. V 16:30 hodin vystavil Nejsvětější svátost oltářní P. Mgr. Jiří Filipec. Adorace byla prokládána kytarovými písněmi převážně z Taizé. Číst dále ...